NEXT DRAW

22/01/2022

Hours

Minutes

Seconds
WINNING NUMBER

4D RESULT

DRAW : January 21, 2022
1st
3278
2nd
1313
3rd
9082
NO. DAY DATE RESULT PRIZE
1 Friday 21/01/2022 3278 1
2 Thursday 20/01/2022 6892 1
3 Wednesday 19/01/2022 5936 1
4 Tuesday 18/01/2022 7694 1
5 Monday 17/01/2022 3984 1
6 Sunday 16/01/2022 0190 1
7 Saturday 15/01/2022 9226 1
8 Friday 14/01/2022 4369 1
9 Thursday 13/01/2022 5214 1
10 Wednesday 12/01/2022 3968 1
sponsor-img

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod

maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.