NEXT DRAW

15/07/2024

Hours

Minutes

Seconds
WINNING NUMBER

4D RESULT

DRAW : JULI 14 2024
1st
4616
2nd
2011
3rd
2228
NO. DAY DATE RESULT PRIZE
1 Sunday 14/07/2024 4616 1
2 Saturday 13/07/2024 3777 1
3 Friday 12/07/2024 6828 1
4 Thursday 11/07/2024 2152 1
5 Wednesday 10/07/2024 0313 1
6 Tuesday 09/07/2024 1241 1
7 Monday 08/07/2024 8044 1
8 Sunday 07/07/2024 2113 1
9 Saturday 06/07/2024 2247 1
10 Friday 05/07/2024 1526 1
sponsor-img

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod

maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.